Blog Kulinarny

https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/
Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz upewnij się czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Ciebie, Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to blog kulinarny stworzony przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań zamówionych przez nas w lokalach w Małopolsce, Polsce i za “granico”. Najcięższym z etapów jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając dania nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda popularna restauracja, którą możesz znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w lokalach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że opinie opublikowane w Internecie są fakeowe lub wykupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie bierzemy forsy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz może swoją jadłodajnię, która jeszcze nie znalazła się na naszym blogu? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz. Przyjedziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też artykuły o częstych problemach polskich użytkowników internetu. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku jak i nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić!